Transport uczniów wycieczki autokary busy nauczycieli kursy

Awatar użytkownika
gobus1
Kontaktowanie:

Transport uczniów wycieczki autokary busy nauczycieli kursy

Postautor: gobus1 » czw wrz 11, 2014 4:27 pm

Jak zagwarantować tani transport uczniów na wycieczki szkolne? Wygodny wynajem busów na basen dla uczniów, do kina i teatru dla dzieic i młodzieży szkolnej, na konkursy i olimpiady, autokary dla szkół, busy dla gimnazjów, przewóz przedszkolaków,

Niezwykle korzystna usługa przewozowa dla nauczycieli na kursy, wynajem autobusów dla kadry pedagogicznej na szkolenia i inne wyjazdy grupowe. Super wyjazdy integracyjne dla pracowników branży edukacyjnej.

Przekonaj się, że tylko w sieci możesz naleźć najszybciej przewóz osób dla palcówek edukacyjnych, kuratoriów, świetlic, warszatów rehabilitacyjnych i innych ośrodków wychowawczych.

Obrazek

barylkaa

Postautor: barylkaa » pt lip 24, 2015 8:59 am

Świetna reklama:)

milenad

Re: Transport uczniów wycieczki autokary busy nauczycieli kursy

Postautor: milenad » wt lut 07, 2017 6:17 pm

Jeżeli chodzi o transport na wycieczkę dla dzieciaków to polecam Ci krakowską firmę Oes Transport. Ja z tą firmą organizowałam już kilka wycieczek i zawsze było wszystko w porządku. Pojazdy maja w dobrym stanie, są czyste i zadbane. Kierowcy są na poziomie.

Baissa

Postautor: Baissa » pt lip 21, 2017 11:30 am

A znacie jakies fajne firmy transportowe w Gdańsku lub okolicy?

Bartlomiej23
Kontaktowanie:

Postautor: Bartlomiej23 » wt maja 15, 2018 1:19 pm

To raczej nie jest forum lokalne, więc ciężko będzie Ci znaleźć odpowiedź.

arnold787

Postautor: arnold787 » pn lip 30, 2018 4:13 pm

Jeśli chodzi o firmy transportowe to ja znam tylko firmę https://k1transport.co.uk/ jest to firma, zajmująca się przeprowadzami. Korzystałem z ich oferty podczas przeprowadzki. Bardzo mi pomogli. Przewożą rzeczy po całej Polsce i zagranicą. Naprawdę rzetelna i dobrze zorganizowana firma. Serdecznie polecam.

Wróć do „Kursy, szkolenia internetowe”