dziewczynka w szkole

dariawaria

dziewczynka w szkole

Postautor: dariawaria » wt lut 20, 2018 1:21 pm

witam,
moja córeczka powoli szykuje się do szkoły - we wrześniu zaczyna. Czy przygotowywaliście swoje dzieci do 1 klasy ? uczyliście je czytać itd ?

Barbasia

Re: dziewczynka w szkole

Postautor: Barbasia » ndz mar 11, 2018 12:34 pm

Ja podeszłam do tego na spokojnie nie chcąc stresować dziecka. Jednocześnie kiedy mogłam to przemycałam jakieś wiadomości. Powoli uczyłam czytać, bo uważam, że nigdy nie jest na taką wiedzę za wcześnie. Teraz moja córka jest juz w 2 klasie i powoli zaczynamy naukę angielskiego, żeby później było jej łatwiej pojąć ten język.

OlaMMPublications

Postautor: OlaMMPublications » ndz mar 11, 2018 8:19 pm

Witam
świetny pomysł z tą nauką angielskiego, nigdy nie jest na to za wcześnie. Tyle że w dość wczesnym wieku warto postawić przede wszystkim na zabawę, nie obciążać dziecka zbyt ciężkimi i trudnymi materiałami. Polecam wspólne spędzanie czasu przy lekkich książeczkach, jakie mamy w swoim wydawnictwie. Przykładowo little books dostosowane są do różnego wieku dziecka, poziomu znajomości języka, skupiają się na innym aspekcie tematycznym, wybranej formie gramatycznej, opisują zabawki, kolory, połączone są z płytą CD, a na końcu można posłuchać piosenki. Wiedza sprawdzana jest poprzez przyjemne ćwiczenia. Ale to tylko jedna z opcji, chętnie coś polecę, jeśli bylibyście zainteresowani.
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

Barbasia

Postautor: Barbasia » wt mar 27, 2018 5:20 pm

OlaMMPublications pisze:Witam
świetny pomysł z tą nauką angielskiego, nigdy nie jest na to za wcześnie. Tyle że w dość wczesnym wieku warto postawić przede wszystkim na zabawę, nie obciążać dziecka zbyt ciężkimi i trudnymi materiałami. Polecam wspólne spędzanie czasu przy lekkich książeczkach, jakie mamy w swoim wydawnictwie. Przykładowo little books dostosowane są do różnego wieku dziecka, poziomu znajomości języka, skupiają się na innym aspekcie tematycznym, wybranej formie gramatycznej, opisują zabawki, kolory, połączone są z płytą CD, a na końcu można posłuchać piosenki. Wiedza sprawdzana jest poprzez przyjemne ćwiczenia. Ale to tylko jedna z opcji, chętnie coś polecę, jeśli bylibyście zainteresowani.
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

Witam,
Z chęcią dowiem się więcej o takiej nauce w domu. Najbardziej interesuje mnie to czy w tych Państwa książeczkach są również ćwiczenia dopasowane do jakiś tekstów czy teoria + ćwiczenia bez żadnego dodatku?

Daniel86

Postautor: Daniel86 » wt kwie 03, 2018 12:00 pm

Nie wiem czy słyszeliście ale słowacja ciekawostek ma mnóstwo na swój temat, z którymi warto się zapoznać. Przede wszystkim warto przeczytać 10 ciekawostek o pięknej Bratysławie, dzięki którymi będziemy wiedzieć co zwiedzać.

stachu78m

Postautor: stachu78m » pt kwie 20, 2018 11:42 am

Nie wiem czy wiecie ale na http://skutecznaerekcja.pl/ możecie znaleźć naprawdę dużo ciekawych informacji na temat erekcji. Uważam, że taka wiedza przyda się każdej osobie, która ma właśnie z tym problem.

OlaMMPublications

Postautor: OlaMMPublications » ndz cze 10, 2018 7:25 pm

Barbasia pisze:
OlaMMPublications pisze:Witam
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

Witam,
Z chęcią dowiem się więcej o takiej nauce w domu. Najbardziej interesuje mnie to czy w tych Państwa książeczkach są również ćwiczenia dopasowane do jakiś tekstów czy teoria + ćwiczenia bez żadnego dodatku?

Jeśli pytasz o dodatki, to każdy tomik ma dołączona płytę z nagraniami, piosenkami. Książeczki zawierają fragmenty tekstów, ale i ćwiczenia, na końcu zaś jest lista słówek, którą powinniśmy znać po przerobieniu readersa. Treść natomiast zależy dokładniej od tego, dla jakiego wieku jest przeznaczona książeczka, nacisk postawiony jest na inne aspekty.

Wróć do „Problemy wychowawcze”