Nauka języka obcego dzieci, pomoce szkolne - porady

OlaMMPublications

Nauka języka obcego dzieci, pomoce szkolne - porady

Postautor: OlaMMPublications » ndz mar 11, 2018 7:45 pm

Witajcie,
w ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką nauki języków obcych, w szczególności języka angielskiego.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym, jak i skorelowanych wątkach.

Ola
Doradca online MM Publications
mmpublications.pl

Barbasia

Re: Nauka języka obcego dzieci, pomoce szkolne - porady

Postautor: Barbasia » wt mar 13, 2018 10:33 pm

Witam,
Proszę mi powiedzieć jak skutecznie zachęcić dziecko do nauki języka? Chodzi mi o efektywną naukę. Są jakieś możliwości, materiały cokolwiek ?

małgorzatazak

Postautor: małgorzatazak » sob mar 17, 2018 1:20 pm

Witam, mam 7letniego syna, który poszedł właśnie do szkoły. W przedszkolu nie miał problemów z językiem, teraz jakoś niechętnie się zabiera do nauki. Mówi, że go to nudzi. Ja znam angielski na w miarę dobrym poziomie ale potrzebuję skutecznych materiałów, zeszytów ćwiczeń, które mogłabym wykorzystać, aby pomóc mu sama w domu. Co by Pani poleciła? Pozdrawiam

OlaMMPublications

Postautor: OlaMMPublications » ndz cze 10, 2018 6:20 pm

Barbasia pisze:Witam,
Proszę mi powiedzieć jak skutecznie zachęcić dziecko do nauki języka? Chodzi mi o efektywną naukę. Są jakieś możliwości, materiały cokolwiek ?

Witaj Barbasia, myślę, że bardzo dobrym sposobem jest wspólna nauka z dzieckiem. Jeśli wspólnie z rodzicem będzie miło spędzać czas, nauka nie będzie się kojarzyć z niczym nudnym. Mogłabym zdecydowanie polecić nasze readersy z wydawnictwa, gdyż jest to bardzo dobra podstawa, by zacząć oswajać dziecko z językiem angielskim - materiał jet dopasowany do wieku ucznia, poziom trudności i przygotowana treść odpowiadają potrzebom dziecka i zaspokajają jego ciekawość. Kolorowo wydane, z różnymi łamigłówkami i płytą, cieszą oko i dają dużo radości i efektywnej nauki.

OlaMMPublications

Postautor: OlaMMPublications » ndz cze 10, 2018 6:24 pm

małgorzatazak pisze:Witam, mam 7letniego syna, który poszedł właśnie do szkoły. W przedszkolu nie miał problemów z językiem, teraz jakoś niechętnie się zabiera do nauki. Mówi, że go to nudzi. Ja znam angielski na w miarę dobrym poziomie ale potrzebuję skutecznych materiałów, zeszytów ćwiczeń, które mogłabym wykorzystać, aby pomóc mu sama w domu. Co by Pani poleciła? Pozdrawiam

Małgorzata, myślę, że tak samo jak Barbasi - nasze readersy. Być może sposób prezentacji materiału w szkole nie jest już dla syna interesujący, może wolałby jeszcze skupić się na zabawie? Jeśli zna Pani sama dobrze angielski, to bez problemu możecie zacząć korzystać z naszych czytanek i potraktować to jako świetny materiał uzupełniający. Życzę powodzenia i efektywnej nauki!

Wróć do „Materiały edukacyjne”